Kirjeldus

Sügavkülmkirst CF200WD

Praktiline sügavkülmik, mis vaatamata suurusele mahutab 199 liitrit. Karbil on tugev isolatsioon, mis tagab tõhusa külmutamise madalate kasutuskuludega ja külmutusvõimsusega 9 kg/24 tundi. CF200WD sobib ideaalselt väiksematesse majapidamistesse või sügavkülmiku hoiustamise täienduseks. Lisaks sellele, et sügavkülmkapp tagab suure ja paindliku mahutavuse, on seda ka lihtne kasutada ja lihtne puhastada.

Funktsioon

Sügavkülmikul on funktsioon “kaks ühes”, mis tähendab, et sügavkülmik võib töötada temperatuurivahemikus -24°C kuni + 5°C, seega saab sügavkülmiku ümber ehitada ka külmkambriks.

Sügavkülmik võib seista kuivas keskkonnas kuni -15°C, mis on optimaalne, kui see näiteks garaaži panna.

Kaas võib seista erinevate nurkade all 45°-75° – mugavalt, nii et kaas lihtsalt kinni ei klõpsa.

Kaanes integreeritud energiasäästlik LED-valgusti annab karbis hea ülevaate.

Temperatuuri on lihtne reguleerida esiküljel asuval manuaalpaneelil.

Disain

Karp on väljast valge, küljel ja ees on integreeritud käepide, mis täiendab disaini. Kui sügavkülm on suletud, annab see vastupidava kallutatava kaanega ka täiendava ja hea töökoha.

Sulatamine ja puhastamine

Sügavkülmiku esiküljel on mugav tühjenduskork, mida saab avada sulamisvee lihtsaks tühjendamiseks sulatamise teel. Samamoodi on lihtne pärast puhastamist puhastusvett välja lasta.

Kõrvid

Kaasas on 2 eemaldatavat traatkorvi, mis on käepärased ja hõlbustavad toidu kategoriseerimist või järjestamist nii, nagu see teile kõige paremini sobib. Lisakorve saab osta lisavarustusena, kui neid on rohkem kui ostuga kaasas on.

Vihje

Hea mõte on hoida sügavkülmikut nii jahedas, kui juhised lubavad, sest iga toatemperatuuri alanemise kraad säästab sügavkülmiku energiatarbimiselt 2–5 protsenti.

Lisainfo
Mõõdud (mm)

823 x 555 x 835

Temperatuur (°C)

-24 / 8

Mahutavus (L)

199

Kaal (kg)

27

Vool (V)

230

Sisemõõdud (mm)

708 x 425 x 713

Korve (tk.)

2 tk, 455 x 185 x 198

Jahutuse versioon

staatiline jahutus

Sulatus

manuaalne

Külmaagens

R600a

Kontroller

Digitaalne

Värvus väljast

valge

Pakendi mõõdud (mm)

853 x 578 x 882

Pakendiga kaal (kg)

31

Kaubamärk