Kirjeldus
Letialune liha laagerduskapp Hendi. Korpus, ukseraam ja uksekäepide on valmistatud roostevabast terasest AISI 304. Uks on valmistatud kahest Low-E toonitud karastatud klaasist, mis suurendab energiatõhusust, blokeerides infrapunavalgust ja UV-kiirgust väljastpoolt, takistades samal ajal soojuse ülekandumist sissepoole. Ukselukk on kaasas. ABS-st valmistatud destilleeritud vee mahuti – destilleeritud vett tuleb täita käsitsi. Teade ekraanil ja helisignaal hoiatab, kui õhuniiskus on alla 15%, et kasutaja saaks veepaaki täita. Alarm, mis näitab, et uks on avatud üle 3,5 minuti – kaitse kambris valitsemata tingimuste häirimise eest. Sisseehitatud UVC-steriliseerimislamp, mis takistab bakterite kasvu ja tagab liha jaoks ohutu keskkonna; kui uks on maitsestamise ajal avatud, ei ole bakteritel võimalust areneda. Sundjahutamine ventilaatori abil, mis tagab vajaliku õhuringluse taseme. LED-tuled, mis on paigutatud kambri mõlemale küljele ja lakke. Maksimaalne koormus konksu kohta: 25 kg. Riputusvarda maksimaalne koormus: 50 kg. Temperatuurivahemik: 1–25 °C. Reguleeritav niiskusvahemik: 60-85%. Praegune õhuniiskuse tase kuvatakse paneelil. Külmutusaine: R600a.
Maksimaalne koormus riiuli kohta: 30 kg. Kabinetis on: – riiul, – 1 riputusvarda, – 3 konksu, – soolataldrik (sool ei kuulu komplekti), kõik eespool nimetatud elemendid on valmistatud roostevabast terasest AISI 304.
Korpus, ukseraam ja uksekäepide on valmistatud roostevabast terasest AISI 304. Uks on valmistatud kahest Low-E toonitud karastatud klaasist, mis suurendab energiatõhusust, blokeerides infrapunavalgust ja UV-kiirgust väljastpoolt, takistades samal ajal soojuse ülekandumist sissepoole. Ukselukk on kaasas. ABS-st valmistatud destilleeritud vee mahuti – destilleeritud vett tuleb täita käsitsi. Teade ekraanil ja helisignaal hoiatab, kui õhuniiskus on alla 15%, et kasutaja saaks veepaaki täita. Alarm, mis näitab, et uks on avatud üle 3,5 minuti – kaitse kambris valitsemata tingimuste häirimise eest. Sisseehitatud UVC-steriliseerimislamp, mis takistab bakterite kasvu ja tagab liha jaoks
Lisainfo
Mõõdud (mm)

595x620x830

Võimsus (W)

170

Vool (V)

230

Kaal (kg)

47,8

Riiuleid (tk.)

1 tk.