Kirjeldus

Selle stiilse, kõrgekvaliteedilise pastakeetja abil saate valmistada täisväärtusliku pasta-roa minutitega. Mahutavusega 2 x 40 liitrit ja kuue roostevabast terasest korvi abil saate valmistada korraga mitu rooga. Saate valmistada erinevaid pastatüüpe, aga ka muid toiduaineid, nagu riis, kartulid, köögiviljad või nuudlid.

Mitmekülgne pastakeetja

Tänu pastakorvide peentele perforeeringutele saate pastakeetjat kasutada mitmeks otstarbeks. Kui pasta on keedetud, asetage korvid spetsiaalsele tühjenduspinnale, kus pasta saab valguda. Käepärane kuulventiil võimaldab veepaaki kiiresti tühjendada. Roostevabast terasest veepaagil on ümarad nurgad ja pastakeetja ülaosa on õmblusteta keevitatud, mistõttu on seda lihtne puhastada.

Turvaline töötamine gaasiga

Veemahutit saab täita külma veevarustuse kaudu magnetventiiliga. Turvatermostaadi abil saate vett kuumutada vahemikus 20-200 °C. Olemas on turvaklapp koos termopaariga. See tagab, et gaasiklapp jääb avatuks seni, kuni andur veel soojust registreerib. Niipea, kui leeki ei ole, sulgeb see automaatselt gaasiklapi, nii et gaasi ei pääse välja. Põleti on varustatud ka pilootleegiga, et muuta kasutamine ohutuks ja mugavaks. Grillile saab kasutada vedelgaasi või maagaasi. See sobib toiduvalmistamisliini paigutamiseks. Alus on kahe uksega ja sobib ideaalselt toidunõude hoiustamiseks.

Toote spetsifikatsioonid

  • Netokaal: 123 kg
  • Korvi mõõtmed: Laius 27 x sügavus 14 x kõrgus 23 cm
  • Seadme mõõtmed: Laius 80 x sügavus 90 x kõrgus 85cm
  • Gaasi koguvõimsus: 36,0 kW
  • Paigaldatud gaasiinjektorid: G25 – maagaas
  • Täiendav gaasiinjektorite komplekt: G30 – veeldatud naftagaas (propaan/butaan)
Lisainfo
Mõõdud (mm)

800x900x(K)850

Kaal (kg)

123.00

Pakendiga kaal (kg)

123.00

Kaubamärk

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.