Kirjeldus

Selle digitaalse mudeliga kombiauruahju abil saate aurutada liha, kala või köögivilju ning säilitada vitamiine, maitset ja värvi kauem kui muud toiduvalmistamismeetodid. Aurutamine takistab ka toidu kuivamist ja muudab selle külaliste taldrikutel suurepäraseks. Kuuma õhu ja auru kombinatsioon teeb sellest kombineeritud kombiahjust mitmekülgse köögiseadme, mis võimaldab teil asendada paljusid köögitarbeid. See kombiauruahi sobib ideaalselt kasutamiseks 1/1 GN-plaatide või 60 x 40 cm küpsetusplaatidega. Mahutab korraga kuni neli ahjuplaati.

Mugavad puutetundlikud juhtimisseadmed

Sellel kombiauruahjul on võimsad roostevabast terasest kütteelemendid, mis tagavad täieliku ja tõhusa soojusjaotuse, et liha ja kala küpseksid ühtlaselt. Lisaks on kombiauruahi varustatud pöördfunktsiooniga ventilaatoriga ja kahekordse atermilise klaasiga. Uks on väga kergesti reguleeritav ja ukse tihend on valmistatud toiduks sobivast ränist. Sisevalgusti võimaldab hõlpsasti näha, kui kaugel küpsetamisprotsessis ollakse. Sellel seadmel on veesisselaskeava koos ventiiliga auru tootmiseks, samuti veeväljalaskeava. See on täiesti kohandatav masin, millel on lihtne digitaalne ekraan ja puutetundlikud nupud. Saadaval on mitu eelseadistatud programmi kolme reguleeritava faasiga, sealhulgas auru tase, temperatuur ja aeg. Eelseadistatud programme saab reguleerida faasinupu abil. Samuti on võimalik seadistada eelseadistatud programmi ja salvestada see kombiauruahju mällu.

Kerge puhastamine

Enne kombiauruahju puhastamist on oluline tagada, et see on täielikult maha jahtunud. Korpus, uks ja sisemine kamber on valmistatud roostevabast terasest ja neil on ümarad nurgad. See muudab puhastamise väga lihtsaks. Siledate pindade kiireks ja põhjalikuks pühkimiseks saab kasutada pehmet lappi, sooja vett ja mahedat puhastusvahendit. Ukseklaasi puhastamiseks piisab soojast veest.

omadused

  • Lai temperatuurivahemik, 30-270°C
  • Reguleeritav auru reguleerimine 20-100% aurust
  • 99 eelseadistatud programmi kolme faasiga
  • Puutetundlikud juhtimispuldid ja LCD-ekraan niiskuse, temperatuuri ja aja kuvamiseks

Toote spetsifikatsioonid

  • Netokaal: 50kg
  • Mahutavus: 4 x 1/1 GN või 4 x 60 x 40cm plaati
  • Sahtlite vahemaa: 5cm
  • Seadme mõõtmed: Laius 73 x sügavus 77 x kõrgus 60,5cm
  • 400V / 50Hz / 3 faasi 5800W

Kaasas: Kaasa arvatud:

  • Üks ahjuplaat
Lisainfo
Mõõdud (mm)

730x770x(K)605

Kaal (kg)

50.00

Pakendiga kaal (kg)

56.00

Kaubamärk

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.