Kirjeldus

Kui on vaja suurt keedumahtu, võite loota sellele Maxima kõrgekvaliteedilisele keedupannile. Mahutavusega mitte vähem kui 550 liitrit, saate kiiresti küpsetada, küpsetada või pookida suurtes kogustes toitu, et serveerida suurtele rahvahulkadele. See sobib ideaalselt vedelike keetmiseks ja sisaldab rohkelt funktsioone, mis muudavad selle nii ohutuks kui ka lihtsaks kasutamiseks.

Kaudne küttesüsteem

Sellel keedupannil on kahekordne sein, mille sisemus on täidetud veega. Selle tulemusena ei kuumutata seda otse keedupanni põhjast, vaid pigem ühtlasemalt kogu seina ulatuses. Selline kaudne kuumutussüsteem vähendab toidu kõrvetamise ohtu, mistõttu on see ideaalne vedelate toitude, näiteks suppide, kastmete, puljongide ja kreemide valmistamiseks. Isoleermaterjal, millest keedupann on valmistatud, vähendab ka igasugust soojuskadu, nii et energiakulu on minimaalne. Lisaks kaitseb ohutustermostaat madala veetaseme eest, et toidud ei keeks liiga kiiresti. Praktiline rõhumõõtja on paigutatud keedupanni peale, et lugeda rõhku.

Väga kasutajasõbralik

Tühjendusklapp on alati kasulik funktsioon, sest see võimaldab keedukausi sisu hõlpsasti tühjendada. Sageli on keedupanni kaas suur ja raske, kuid tänu kaalumehhanismile saate seda alati hõlpsasti avada ja sulgeda, mis teeb selle väga kasutajasõbralikuks. Kuna keedupannu konstruktsioonis on kasutatud roostevabast terasest ja tänu ümmargusele kujule on seda seadet alati lihtne puhastada. Lõpuks tagavad tugevad jalad, et see võimsus jääb alati kindlalt paigale.

Toote spetsifikatsioonid

  • Netovõimsus: 500L
  • Netokaal: 405 kg
  • Seadme mõõtmed: Mõõtmed: Laius 130 x sügavus 137 x kõrgus 102 cm
  • Gaasi koguvõimsus: 56,0 kW
  • Paigaldatud gaasiinjektorid: G25 – maagaas
  • Täiendav gaasiinjektorite komplekt: G30 – veeldatud naftagaas (propaan / butaan)

Märkus: Pildil näidatud toode võib tegelikust mudelist veidi erineda

Lisainfo
Mõõdud (mm)

1300x1370x(K)1020

Kaal (kg)

405.00

Pakendiga kaal (kg)

405.00

Kaubamärk

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.