Kirjeldus

Tõhus tooteesitlus suurendab müüki
Jäätise sügavkülmikud sobivad ideaalselt nii toidupoodidesse, kioskitesse, tanklates, hotellides, restoranides jne ning tagavad oma klaasuksega sügavkülmiku sisu hea esitluse. Jäätisekülmik SD 306 E  mahutab 255 liitrit.  Neil on ka kerged lükandkaaned ja sobivad seetõttu iseteeninduseks, mis annab hea võimaluse paigutada kapp strateegiliselt fookuse ja lisamüügi tekitamiseks.

Külmutamine
Külmutusfunktsioon -18°C kuni -24°C intelligentse õhuringlussüsteemiga, mis tagab ühtlaselt ventileeritava külma jaotuse kogu sügavkülmikus. Sügavkülmiku vitriinina sobib see ideaalselt jää hoidmiseks.

Sügavkülmik
Sügavkülmikul on 4 ratast ja seda on lihtne liigutada, isegi kui see on täis. Tipptasemel disain pehmete ja ümarate nurkadega. Jäätisekülmikul on kumerad läbipaistvad libisevad kaaned koos integreeritud käepidemetega.

Korvid
Kaasas on 4 tugevat traadist korvi.

Bränding
Bränding on ettevõtte eriprofiil ning brändingu olemus seisneb selles, et ettevõtted ja nende tooted eristuvad teistest ning püüavad tarbijate tähelepanu. Jäätisekülmik SD 306 E sobib suurepäraselt külgedele brändinguks ja seda saab soovi korral oma disainiga kaunistada, et kaubamärgi ümber oleks rohkem nähtavust.

 

Lisainfo
Mõõdud (mm)

1000x649x850

Värvus väljast

valge

Temperatuur (°C)

-24/-18

Korve (tk.)

4

Vool (V)

220

Elektritarve (kWh/24h)

2,438

Kaal (kg)

60

Külmaagens

R290

Kontroller

Mehaaniline

Versioon

staatiline jahutus

Pakendi mõõdud (mm)

1080x730x895

Pakendiga kaal (kg)

68

Kaubamärk

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.