Kirjeldus

Tõhus tooteesitlus suurendab müüki
Jäätise sügavkülmikud sobivad ideaalselt nii toidupoodidesse, kioskitesse, tanklates, hotellides, restoranides jne ning tagavad oma klaasuksega sügavkülmiku sisu hea esitluse.  Jäätisekülmik IC 352 D  mahutab 330 liitrit.  Neil on ka kerged lükandkaaned ja sobivad seetõttu iseteeninduseks, mis annab hea võimaluse paigutada kapp strateegiliselt fookuse ja lisamüügi tekitamiseks.

Külmutamine
Külmutusfunktsioon -18°C kuni -24°C intelligentse õhuringlussüsteemiga, mis tagab ühtlaselt ventileeritava külma jaotuse kogu sügavkülmikus. Sügavkülmiku vitriinina sobib see ideaalselt jää hoidmiseks.

Sügavkülmik
Sügavkülmikul on 4 ratast ja seda on lihtne liigutada, isegi kui see on täis. Tipptasemel disain pehmete ja ümarate nurkadega. Jäätisekülmikul on kumerad läbipaistvad libisevad kaaned koos integreeritud käepidemetega.

Korvid
Kaasas on 4 tugevat traadist korvi.

Bränding
Bränding on ettevõtte eriprofiil ning brändingu olemus seisneb selles, et ettevõtted ja nende tooted eristuvad teistest ning püüavad tarbijate tähelepanu. Jäätisekülmik IC 352 D  sobib suurepäraselt külgedele brändinguks ja seda saab soovi korral oma disainiga kaunistada, et kaubamärgi ümber oleks rohkem nähtavust.

Lisainfo
Mõõdud (mm)

1224x649x850

Mahutavus (L)

330

Külmaagens

R290a

Temperatuur (°C)

-24/-18

Elektritarve (kWh/24h)

1.86

Võimsus (W)

180

Elektritarve (kWh/aastas)

680

Jahutuse versioon

staatiline jahutus

Kaal (kg)

68

Pakendiga kaal (kg)

79

Kaubamärk

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.