18 toodet

Sorteeri:
  • Pehmejäätisemasin HOOP 3.0 PA on põrandal seisev masin atraktiivse disainiga pehme jäätise valmistamiseks: elegantselt integreeritud tarvikud annavad igasse keskkonda Itaalia stiili. Hoop on varustatud kahe erineva  külmutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt jäätise tootmist ja ladustamist. Programmeerimise mitmekülgsus, spetsiaalsed vastupidiselt pöörlevad segurid ja jahutussüsteemi kõrge efektiivsus võimaldavad toetada pehme jäätise ja külmutatud jogurti kõrget tunnitoodangut.
  • Kiire programmeerimine: Lihtne, intuitiivne ja hõlpsasti seadistatav klaviatuur võimaldab kiiret programmeerimist koos jäätise konsistentsi ulatusliku kohandamisega ja suurepäraste ülejooksuväärtustega.
  • Eraldi külmasüsteemid. Hoop on konstrueeritud kahe suure jõudlusega jahutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt tootmist ja ladustamist, vähendades oluliselt energiakulusid.
  • Kiire töötsükkel: Erakordne segurilabidas koos suure jõudlusega jahutussüsteemiga muudab tunnise jäätise tootmisprotsessi kiiremaks.
  • Tarvikud: Saadaval on erinevad valikud, sealhulgas paakides olevad segurid või automaatselt tagastuvad kangid. Lisatarvikud (koonusehoidja ja disainkäru) on elegantselt integreeritud
  • Õhupumbad väljaspool paake: Pumbad on paigutatud paakidest väljapoole, võimaldades seega kasutada neid maksimaalse võimsusega ning suurema hügieeni tagamiseks.
  • Lihtne puhastamine: Pumpade ja segistite eemaldamise lihtsus kiirendab ja lihtsustab masina desinfitseerimistoiminguid.
  Sku: HOOP 3.0 PA

  Pehmejäätisemasin HOOP 3.0 PA

  16,511.48 sis. KM
  16,511.48 sis. KM Lisa korvi
  • Pehmejäätisemasin Slim 3.0 PA on pehmejäätise tootmise masin, mis on kompaktne ja väikese suurusega, kuid kõrge tunnitoodanguga. AISI 304 roostevabast terasest konstruktsioon, kaks kõrge energiatõhususega jahutussüsteemi, kõigi funktsioonide elektrooniline juhtimine tagavad töökindluse ja säästu. Pehmejäätisemasin Slim on saadaval kahes versioonis: gravitatsiooni- ja pumbaversioonis, mis tagavad optimaalsete omadustega, kompaktse, kuiva ja kerge pehme jäätise valmistamise.
  • Eraldi külmasüsteemid. Hoop on konstrueeritud kahe suure jõudlusega jahutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt tootmist ja ladustamist, vähendades oluliselt energiakulusid.
  • Kiire programmeerimine: Lihtne, intuitiivne ja hõlpsasti seadistatav klaviatuur võimaldab kiiret programmeerimist koos jäätise konsistentsi ulatusliku kohandamisega ja suurepäraste kasumi saamisega.
  • Doseerimishoob: Pehme jäätise väljastamiseks mõeldud hoovad on ergonoomilised ja mugavad kasutada. Nad on kaasaegsed ja atraktiivse disainiga.
  • Õhupumbad väljaspool paake: Pumbad on paigutatud paakidest väljapoole, võimaldades seega kasutada neid maksimaalse võimsusega ning suurema hügieeni tagamiseks.
  • Lihtne puhastamine: Pumpade ja segistite eemaldamise lihtsus kiirendab ja lihtsustab masina desinfitseerimistoiminguid.
  Sku: Slim 3.0 PA

  Pehmejäätisemasin Slim 3.0 PA

  16,226.00 sis. KM
  16,226.00 sis. KM Lisa korvi
 • Countertop soft machine for the production of Ice Creamas well as 1 taste Frozen Yogurt. The machine has a 9 litre tub, 1 cylinder with 1.7 kilos capacity. Electronic card, enabling to check the temperature and the production times. This machine is equipped with a low noise refrigerating system. The machine can be supplied with gear pumps for high overrun. High dispensing capacity, thanks to the patented cylinder that allows you to optimize production. Countertop soft machine for the production of Ice Cream as well as 1 taste Frozen Yogurt; high dispensing capacity, thanks to the patented cylinder that allows you to optimize production. This machine is equipped with a low noise refrigerating system and a large work space which enables to easily ll the moulds for cakes, the ice cream tubs and large ice cream cups, as well as to decorating several cakes. The machine has a 9 litre tub, 1 cylinder with 1.7 kilos capacity, managed by a patented electronic card, enabling to: •Check separately the temperature of the tanks and that of the cylinders •To schedule the ice cream or frozen yogurt consistency •To manage the production times with a remarkable energy saving •To manage all types of alarms •To control the number of deliveries and working hours. Furthermore, it has also a washing programme production and night cycle that maintains a constant temperature both in the tank and into the cylinders. The machine can be supplied with gear pumps for high overrun or with gravity system. Condensation can be air or water. On request, we make available a series of accessories which allow different working processes and various uses of the machine.
  Sku: Pehmejäätisemasin Jäts 90

  Pehmejäätisemasin Jäts 90

 • Pehmejäätisemasin Karma, pumbaga on lauapealne mudel.
  • Mahutavus 6+ 2.3 liitrit
  • Tootlikkus 9 kg/h
  • 150 vahvlit/h
  • Õhupumbaga
  Sku: Pehmejäätisemasin Karma, pumbaga

  Pehmejäätisemasin Karma, pumbaga

  6,624.60 sis. KM
  6,624.60 sis. KM Lisa korvi
 • Hot
  Pehmejäätisemasin Giotto tähistab jäätisemasinate maailmas uut ajastut oma ainulaadse isikupära ja suurepärase funktsionaalsusega.
  • Giotto on läbimõeldud disainitöö tulemus, mis suurendab Gel Matic 4.0 tehnoloogiat.
  • Ükski detail pole olnud tähelepanuta, tagades, et masinat on lihtne kasutada ning see tagab suurepärase jõudluse ja täpsuse juhtimise ajal, minimeerides masina seisakuid ja pikendades iga komponendi eluiga.
  • Giotto pole mitte ainult masin, see on süsteem, mis saadab kasutajat igal tootmisprotsessi etapil ja see tagab ennustava analüüsi ja abi.
  Sku: Pehmejäätisemasin Giotto

  Pehmejäätisemasin Giotto

  8,890.14 sis. KM
  8,890.14 sis. KM Lisa korvi
 • -17%
  Pehmejäätisemasin MINIGEL 1 on tehniliselt kõige uuem innovaatiline jäätisemasin, sobib ideaalselt väikeäridele, mängutubadele, rendifirmadele, kes soovivad pakkuda oma klientidele kvaliteetset pehmet jäätist, mahlakaid sorbette või erimaitselisi jääjooke. Seade on kompaktne ja elegantne, sobib hästi igasse interjööri. Pehmejäätisemasinat Minigel 1 on lihtne kasutada, iga masina ostuga anname kaasa eestikeelse video koolituse, kus kliendile tehakse masin selgeks põhjalikult. Tegu on Itaalia firma tootega, mis on juba turul toimetanud pool sajandit. Tegu on väga vastupidava ja kvaliteetse tootega. Valguskast ja lukustussüsteem on saadaval lisana. Alusta oma jäätiseäri juba täna. Pehmejäätisesegusid, vahvleid, topse ja tarvikuid saate osta www.pehmejäätis.ee kodulehelt. Kasutusjuhend:  Minigel 1 kasutusjuhend Muud tehnilised omadused: - Tilkumiskauss lihtsaks tühjendamiseks - Täielik anuma kondensaadivee kogumine - Kausi kaane lukustuse avamise nupp - Anuma sulatussüsteem - Anuma lukustussüsteem - Toote temperatuuri näidik - müratase alla 70 dB (A) - R290: varustatud ATEX elektrikomponentidega Lisavarustus: - LED valgustus tagaküljel - Kangi lukustus - Kaane lukk
  Sku: 8Q0125-0D0-000

  Pehmejäätisemasin MINIGEL 1

  Original price was: €1,878.80.Current price is: €1,561.60. sis. KM
  Original price was: €1,878.80.Current price is: €1,561.60. sis. KM Lisa korvi
 • -13%
  Pehmejäätisemasin MINIGEL 2 on tehniliselt innovaatiline jäätisemasin, sobib väikeäridele, kes soovivad pakkuda oma klientidele kvaliteetset pehmet jäätist. Seade on kompaktne ning seda on lihtne kasutada, näeb välja elegantne. Valguskast ja lukustussüsteem on saadaval lisana. Alusta oma jäätiseäri juba täna.
  Sku: 8Q0225-0D0-000

  Pehmejäätisemasin MINIGEL 2

  Original price was: €3,355.00.Current price is: €2,914.58. sis. KM
  Original price was: €3,355.00.Current price is: €2,914.58. sis. KM Lisa korvi
 • -3%
  Pehmejäätisemasin QUICK GEL on modernne ja innovatiivne jäätisemasin, mille abil on võimalik kiirelt ja lihtsalt oma klientidele jäätist serveerida. Disainitud kvaliteeti ja funktsionaalsust silmas pidades. Üllatavalt kompaktne ja elegantne, see pehmejäätise masin on lihtsasti kasutatav tänu puutetundlikule juhtpaneelile, millel intuitiivsed ikoonid.
  • Toodab jäätist 14 kg/h
  • 80g jäätise valmistamine võtab aega 20 sekundit
  Sku: 8S0125-010-000

  Pehmejäätisemasin QUICK GEL

  Original price was: €4,302.94.Current price is: €4,180.94. sis. KM
  Original price was: €4,302.94.Current price is: €4,180.94. sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin MINIGEL 3 on tehniliselt innovaatiline jäätisemasin, sobib väikeäridele, kes soovivad pakkuda oma klientidele kvaliteetset pehmet jäätist. Seade on kompaktne ning seda on lihtne kasutada, näeb välja elegantne. Valguskast ja lukustussüsteem on saadaval lisana. Alusta oma jäätiseäri juba täna.
  Sku: MINIGEL3

  Pehmejäätisemasin MINIGEL 3

  4,381.02 sis. KM
  4,381.02 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, Gravity

  Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, Gravity saab teha pehmet jäätist ja külmutatud jogurtit. Capri Plus 114 on lauapealne mudel, ühe maitsega ja väljastab kuni 240 jäätist/h (75 gr ). Capri Plus 114 on saadaval vesijahutusega või õhkjahutusega versioonidena. Programmeerimiseks ja seadme funktsioonide jälgimiseks on võimalik valida ka puutetundliku ekraaniga  juhtpuldi või mehhaanilise  juhtpuldi vahel. Paagi mahutavus: 12 liitrit Silindrimahutavus: 1,95 liitrit Lahti võetav korpus Õhkjahutus Gravitatsioon Mehhaaniline juhtpaneel Tootlikkus tunnis: 75 grammiseid jäätiseid 240 tk/h Mõõdud: (L x S x K) 469 x 704 x 791 mm Kaal: 107 kg Elektritarve: Pn* [kW]: 380/415V 3PH = 2.0 220/240V 1PH = 2.5 Amperaaz: I* [A]: 380/415V 3PH = 7.5 220/240V 1PH = 18.0 LISAD : Roostevabast terasest segur Pastoriseeria Roostevabast terasest tilkumisevann.
  Sku: Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, Gravity

  Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, Gravity

  7,166.28 sis. KM
  7,166.28 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga

  Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga saab teha pehmet jäätist ja külmutatud jogurtit. Capri Plus 114 on lauapealne mudel, ühe maitsega ja väljastab kuni 290 jäätist/h (75 gr ). Tänu õhkpumba süsteemile väljastatud jäätis on õhulisem, maitsvam ja kergem. Siit tuleneb ka müüjale suurem jäätisevedeliku kokkuhoid. Capri Plus 114 on saadaval vesijahutusega või õhkjahutusega versioonidena. Programmeerimiseks ja seadme funktsioonide jälgimiseks on võimalik valida ka puutetundliku ekraaniga  juhtpuldi või mehhaanilise  juhtpuldi vahel. Paagi mahutavus: 8 liitrit Silindrimahutavus: 1,95 liitrit Lahti võetav korpus Õhkjahutus Õhupumbaga masin Elektromehhaaniline juhtpaneel Tootlikkus tunnis: 75 grammiseid jäätiseid 280 tk/h Mõõdud: (L x S x K) 469 x 704 x 791 mm Kaal: 110 kg Elektritarve: Pn* [kW]: 380/415V 3PH = 2.0 220/240V 1PH = 2.5 Amperaaz: I* [A]: 380/415V 3PH = 7.5 220/240V 1PH = 18.0 LISAD : Roostevabast terasest segur Pastoriseeria Roostevabast terasest tilkumisevann.
  Sku: Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga, touch-1

  Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga

  8,483.88 sis. KM
  8,483.88 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga, touch saab teha pehmet jäätist ja külmutatud jogurtit. Capri Plus 114 on lauapealne mudel, ühe maitsega ja väljastab kuni 290 jäätist/h (75 gr ). Tänu õhkpumba süsteemile väljastatud jäätis on õhulisem, maitsvam ja kergem. Siit tuleneb ka müüjale suurem jäätisevedeliku kokkuhoid. Capri Plus 114 on saadaval vesijahutusega või õhkjahutusega versioonidena. Programmeerimiseks ja seadme funktsioonide jälgimiseks on võimalik valida ka puutetundliku ekraaniga  juhtpuldi või mehhaanilise  juhtpuldi vahel. Paagi mahutavus: 8 liitrit Silindrimahutavus: 1,95 liitrit Lahti võetav korpus Õhkjahutus Õhupumbaga masin Puutetundlik juhtpaneel Tootlikkus tunnis: 75 grammiseid jäätiseid 280 tk/h Mõõdud: (L x S x K) 469 x 704 x 791 mm Kaal: 110 kg Elektritarve: Pn* [kW]: 380/415V 3PH = 2.0 220/240V 1PH = 2.5 Amperaaz: I* [A]: 380/415V 3PH = 7.5 220/240V 1PH = 18.0 LISAD : Roostevabast terasest segur Pastoriseeria Roostevabast terasest tilkumisevann.
  Sku: Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga, touch

  Pehmejäätisemasin Capri Plus 114, õhkpumbaga, touch

  9,537.96 sis. KM
  9,537.96 sis. KM Lisa korvi
 • The electronic machine PORTOFINO 209* has two 9 lt tanks and two 1,7 kg cylinders and it has the following characteristics: *(available only for gravity version) ► the frame can be disassembled completely ► air or water condensation ► pump or gravity production system ►dispenser with magnetic probe dispensing system ► automatic freezing cylinder with programming of the product consistence level ► energy saving by production time regulation ► electronic control and working system ► 9 lt tanks in a unique stainless steel welded      block for a better cleaning of the machine ► 75 gr* cones hourly production 480 pcs pump      version ► 75 gr* cones hourly production 380 pcs gravity      version ► size ( L x P x H ) : 560 x 710 x 955 mm ► weight: 150 kg ► Nominal Power Np* [KW]: 380V/3PH= 3,6 220V/1PH= 4,4 ► Maximum Current Consumption I* [A]: 380V/3PH= 13,5 220V/1PH= 31,00 OPTIONS: ► self-service system allowing to set the ice-cream quantity supply with an automatic   lever system ► stainless steel beater ► tank agitator ► stainless steel drip tray * VALUES CALCULATED WITH ROOM TEMPERATURE = 25°C CONDENSATION TEMPERATURE = 40°C AND EVAPORATION TEMPERATURE = -22°C
  Sku: Jäätisemasin PORTOFINO 209

  Jäätisemasin PORTOFINO 209

 • Jäätisemasin PORTOFINO 214 ► Tank capacity: 2x14 litres ► Cilinder Volume: 2x1.95 litres ► Disassemblable frame ► Condensation: water or air ► Production system: pump or gravity ► Electromechanical control and working system ► 75 gr cones hourly production: 500 pcs (pump version) 440 pcs (gravity version) ► Size (W x D x H) 570 x 755 x 931 mm ► Weight: 150 kg ► Rated Output: Pn* [kW]: 380/415V 3PH = 3.6 220/240V 1PH = 4.4 ► Maximum Absorbed Power I* [A]: 380/415V 3PH = 13.50 220/240V 1PH = 31.00 ► Automatic freezing cylinder with programming of the product consistence level ► Energy saving by production time regulation OPTIONS : ► Self-service system allowing to set the ice-cream quantity supply with an automatic   lever system ► Stainless steel beater ► Tank agitator ► Stainless steel drip tray
  Sku: Jäätisemasin PORTOFINO 214

  Jäätisemasin PORTOFINO 214

  14,030.00 sis. KM
  14,030.00 sis. KM Lisa korvi
 • Valmistab pehmet jäätis ja külmutatud jogurtit, gravitatsiooniga masin.

  Põhiliselt gravitatsiooniga toimiv pehme jäätisemasin, mis on ehitatud põhimõttel, et see, mida pole sees, ei saa kuluda ega kahjustuda.

  Lihtne kasutada, nende igapäevane hooldus nõuab väga vähe aega.

  Jäätisemasin valmis kasutamiseks 5 minutiga, alates segu sisse panekust. Peamised funktsioonid Hoiab segu temperatuuril 4 °C. Segab ja külmutab, lisab segule õhku ning muundab selle maitsvaks pehmeks jäätiseks. Hoiab silindrites valmis teatud kogust pehmet jäätist koheselt serveerimiseks Kui vaja, saab pehmet jäätist serveerida koheselt.
  Sku: Pehmejäätisemasin SOFTGEL 320

  Pehmejäätisemasin SOFTGEL 320

  11,202.04 sis. KM
  11,202.04 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin SOFTGEL 336 valmistab pehmet jäätis ja külmutatud jogurtit, gravitatsiooniga masin.

  Põhiliselt gravitatsiooniga toimiv pehme jäätisemasin, mis on ehitatud põhimõttel, et see, mida pole sees, ei saa kuluda ega kahjustuda.

  Lihtne kasutada, nende igapäevane hooldus nõuab väga vähe aega.

  Jäätisemasin valmis kasutamiseks 5 minutiga, alates segu sisse panekust. Peamised funktsioonid Hoiab segu temperatuuril 4 °C. Segab ja külmutab, lisab segule õhku ning muundab selle maitsvaks pehmeks jäätiseks. Hoiab silindrites valmis teatud kogust pehmet jäätist koheselt serveerimiseks Kui vaja, saab pehmet jäätist serveerida koheselt.
  Sku: Pehmejäätisemasin SOFTGEL 336

  Pehmejäätisemasin SOFTGEL 336

  12,977.14 sis. KM
  12,977.14 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin Softgel 320 P, õhupumbaga masinad millega saab toota kahte erinevat pehmet jäätist ja nende kahe segu. Silindreid toidavad kaks sõltumatut õhupumpa, mida loputatakse veega ja mida ei pea iga päev lahti võtma. Elektroonika võimaldab kontrollida erinevaid funktsioone: segu säilitamine, väljastatud toote konsistents ja üleöö säilitamine. Segude hoiupaakide maht on kaks korda 7 L. Lisana võimalik tellida aluskäru. Segu hoitakse temperatuuril 4 ° C. Segab ja külmutab, lisab segusse õhu ja muudab selle pehmeks jäätiseks. Hoiab silindrites valmis teatud kogust pehmet jäätist. Vajaduse korral väljastab toote koheselt. Seda mudelit toidetakse pöörlevate õhusurvepumbaga, mis loputatakse läbi õhtu, ilma igapäevast demonteerimist nõudmata. Elektroonika võimaldab kontrollida erinevaid funktsioone: segu säilitamine, samuti väljastatud toote konsistents ja üleöö säilimine.
  Sku: Pehmejäätisemasin Softgel 320 P, õhupumbaga

  Pehmejäätisemasin Softgel 320 P, õhupumbaga

  14,236.18 sis. KM
  14,236.18 sis. KM Lisa korvi
 • Pehmejäätisemasin Softgel 400 P Twin, õhupumbaga, segu hoitakse temperatuuril 4 °C. Segab ja külmutab, lisab segusse õhu ja muudab selle pehmeks jäätiseks. Hoiab silindrites valmis teatud kogust pehmet jäätist. Vajaduse korral väljastab toote koheselt. Seda mudelit toidetakse pöörlevate õhksurvepumpadega, mis loputatakse läbi ilma igapäevast demonteerimist nõudmata. Elektroonika võimaldab kontrollida erinevaid funktsioone: segu säilitamine, samuti väljastatud toote konsistents ja üleöö säilimine. Suure tootmisvõimsusega põrandamudel, 2 iseseisvat silindrit kahe eraldi maitse ja ühe segamaitsega. Segude hoiupaakide maht on kaks korda 14L. Iga silindri sõltumatu elektroonika ja jahutus võimaldavad kasutada erinevat tüüpi segusid. Masinat saab kasutada ühest silindrist väljastades, jättes teise passiivseks või tühjaks. Pöörlevate õhupumpadega toituvad silindrid, mis loputatakse läbi ilma igapäevast demonteerimist nõudmata. Elektroonika reguleerib erinevaid funktsioone: segu säilitamine, väljastatud toote konsistents ja üleöö säilimine. Masin on varustatud minimaalse segu taseme juhtimisega (akustiline häire ja hoiatustuled ekraanidel). Segamine reservmahutites hoiab ära segu eraldumise või paksenemise.
  Sku: Pehmejäätisemasin Softgel 400 P Twin, õhupumbaga

  Pehmejäätisemasin Softgel 400 P Twin, õhupumbaga

  19,988.48 sis. KM
  19,988.48 sis. KM Lisa korvi