Kirjeldus

Jäätisemasin Giotto – uue ajastu algus

Pehmejäätisemasin Giotto tähistab jäätisemasinate maailmas uut ajastut. Oma ainulaadse isikupära ja suurepärase funktsionaalsusega.

Giotto on läbimõeldud disainitöö tulemus, mis suurendab Gel Matic 4.0 tehnoloogiat. Ükski detail pole olnud tähelepanuta, tagades,

et masinat on lihtne kasutada ning see tagab suurepärase jõudluse ja täpsuse juhtimise ajal, minimeerides masina seisakuid ning pikendades iga

komponendi eluiga. Giotto pole mitte ainult masin, see on süsteem, mis saadab kasutajat igal tootmisprotsessi etapil , see tagab ennustava analüüsi ja abi.

Ainulaadne identiteet.

Giotto paistab silma üldise väljanägemise ja detailide poolest. Iga asi on hoolikalt kujundatud, et anda Giotto’le selge identiteet. Lisaks esteetikale kantud hoolivusele on palju tähelepanu pööratud ka Giotto ülimalt praktiliseks ja funktsionaalseks muutmiseks nii vormi, kui ka jõudluse tipptasemel.

giotto1

Nutikas paigutus

Vaid 30 cm lai Giotto on ideaalne vormi ja funktsiooni kombinatsioon. Kõiki tavategevusi juhitakse esipaneelilt, et tagada maksimaalne ergonoomia ja kasutusmugavus. Õhuvool ülespoole tähendab, et masina saab paigaldada kitsastesse kohtadesse. Kaablite puudumine muudab juhtimise ja hooldamise lihtsamaks ning tagab, et Giotto sobib igasse keskkonda, muutes jäätise pakkumise tõeliseks ärivõimaluseks.

giotto2

Etteteadlikkus

Viimane Co.Di.S.-i uusim versioon juhtimissüsteem on välja töötatud vastavalt ‘Industry 4.0’ tehnoloogiale inimese ja masina paremaks suhtlemiseks, ennustusvõimega, võimaldades probleeme ennetada, õigeid lahendusi tuvastada ja jõudlust parandada, vähendades seeläbi masina seisakuid. Kasutajat juhendatakse protsessi igas etapis ja kaugjuhtimine pakub võimalust analüüsida masina jõudlust ja sekkuda vajaduse korral kõikjal maailmas ja reaalajas. Kuumtöötlus (HT) on standardvarustuses, vähendades vajadust sagedaste pesutsüklite järele ja tagades hügieeniprotokollide täitmise.

giotto3

Inverter

Inverter parandab masina paljusid funktsionaalseid aspekte, eriti selle töökindlust, tõhusust ja jäätise kvaliteeti. Suurem kontroll protsesside valiku üle vähendab anomaaliate riski ja tagab komponentide pikema eluea. Sisendvõimsuse osaline jaotamine vähendab tunduvalt tarbimistaset. Kloppimise kiiruse reguleerimine tähendab, et masinat saab kasutada mitmesuguste erinevate toodete, näiteks jäätise, piimakokteilide, pehme jää, külmutatud jogurti ja külmutatud jookide tootmiseks.

giotto4

Keskkonnasõbralik

Giotto pole lihtsalt ilus vaadata: tal on ka ilus hing, kuna see on keskkonnasõbralik. Mõeldud töötama minimaalse gaasiga, eelistab see ka kõige vähem saastavaid. Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, on Gel Matic loodud akustilist mugavust pakkuma, kuna selle struktuur vähendab helirõhu levikut.

giotto5

In.Co.Di.S.

Uue põlvkonna interaktiivne juhtimis- ja diagnoosimissüsteem, mis on loodud kasutaja abistamiseks igas tootmisetapis, jälgib see pidevalt ka masina jõudlust. Lai ja elegantne 7-tolline puutetundlik ekraan võimaldab erinevate funktsioonide intuitiivset kasutamist tänu spetsiaalselt koheseks mõistmiseks mõeldud ikoonide reale. Puutežestide – sõrme liigutuste ekraanil – põhjalik uurimine muudab liidese kasutajasõbralikuks ja täiesti loomulikuks.

giotto6

Lisainfo
Mõõdud (mm)

300x760x680

Mahuti suurus (L)

6,5

Tootlikkus (kg/h)

18

Vool (V)

220

Võimsus (W)

1500

Jahutuse versioon

õhkjahutus

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.

Sulle võivad meeldida ka...