Kirjeldus

Külmkamber

Külmakeskus OÜ pakub oma klientidele väga kvaliteetseid külmkambreid, mis koosnevad kvaliteetsetest materjalidest, külmaagregaadist ja paigaldustööst.

Külmkambrite ehitamine on meie igapäevane töö ja seda teeme suure professionaalsusega. Külmkambreid oleme ehitanud juba 40 aastat.

Külmkamber projekteeritakse ja valmistatakse vastavalt kliendi soovidele.

Külmkamber monteeritakse kvaliteetsest polüuretaan isolatsiooniga loodussõbralikest ja energiat säästvatest moodul-elementidest paksusega 60, 80, 100, 120 mm. Lihtne ja kindel haakeühendus. Paneelid toodetakse vastavalt kliendi ruumi mõõtudele. Paneelide standard värvus on valge, eritellimusel võime valmistada ka külmkambri paneelid roostevaba kattega.

PANEEL

Külmkamber monteeritakse kvaliteetsest polüuretaanisolatsiooniga loodussõbralikest ja energiat säästvatest moodul-elementidest paksusega 60, 80, 100, 120 mm.

Lihtne ja kindel haakeühendus. Paneelid toodetakse vastavalt kliendi ruumi mõõtudele. Paneelide standard värvus on valge, eritellimusel võime valmistada ka külmkambri paneelid roostevaba kattega.

Sandwichpaneelide soojusjuhtivus.

  • 60 mm λ=22,9 mW/m*K
  • 80 mm λ=22,7 mW/m*K
  • 100 mm λ=23,0 mW/m*K
  • 120 mm λ=23,2 mW/m*K

RIIULID

Külmkambritesse pakume 3 tüüpi riiuleid: seinale kinnituvad ja reguleeritavad, põranda riiulid ja plastikriiuleid. Riiuli mõõdud arvestame vastavalt kambri sisemõõtutele. Standard sügavus riiulitel on 400 mm ja standard tasapindade arv on 4 tasapinda.

  • riiuliplaadid on tehtud roostevabast terasest
  • plaatide kõrguse reguleerimise samm on 45 mm
  • plaadi standard sügavus on 410 mm
  • plaadi kandevõime kuni 70 kg /jm

UKSED

Pakume hingedel uksi, pendeluksi, kahepoolseid uksi, lükanduksi, plastikkardinaid.

Sügavkülmkambrite uksepiidad on varustatud küttekaabliga. Uksed on komplekteeritud turvalukkudega. Uksi on võimalik tellida magnettihendiga ja ümmarguste või neljakandiliste vaateakendega. Hingedel uste maksimaalne laius on 1,2 m.

https://kylmakeskus.ee/kontakt/

Arvustused
Hinnangud

0.0

0 toote hinnangut
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Hinda seda toodet

Jaga oma arvamust ka teistele

Kirjuta hinnang

Arvustused

Sellel tootel ei ole veel arvustusi.